برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جستجو

استقرار ۱۸ ایده صادراتی منتخب در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات

استقرار ۱۸ ایده صادراتی منتخب در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات

به گزارش ایسنا، «رویداد جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران با هدف شناسایی ایده‌های برتر صادراتی برگزار شد. در این رویداد فناورانه ۱۸ ایده صادراتی انتخاب شدند و مجوز استقرار در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات را دریافت کردند و مهرماه در این مرکز مستقر می‌شوند.

«بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان»، «توسعه تحقیقات بازار و بازاریابی»، «هوشمندسازی صادرات»، «مبادلات مالی و ارزی و تهاتری»، «برندینگ»، «گسترش خدمات تجارت خارجی و ترانزیت» و «شکل‌دهی بازارهای جدید به‌ویژه با کشورهای منطقه» ازجمله محورهای این رویداد بود.

۱۲۹ ایده صادراتی به این رویداد آمد و از این میان ۱۸ طرح برگزیده شد. این طرح‌های برگزیده پس از افتتاح مرکز شتابدهی صادرات ایران، شعبه تهران، مجوز استقرار در این مرکز را دریافت کردند. در این مرکز که روز گذشته با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری افتتاح شد، قرار است به صورت تخصصی در حوزه صادرات، خدمات شتابدهی ارائه شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، استقرار در مرکز شتاب‌دهی تجارت جهانی ایران، تأمین مالی و جوایز نقدی ازجمله هدایای در نظر گرفته‌شده برای ایده‌های برتر بود که ۵ طرح جایزه نقدی دریافت کردند و ۸ ایده هم کاندیدای استفاده از سیدمانی یا پول بذری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شدند.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا