برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جستجو

شیوه های نوآورانه صادرات

شیوه های نوآورانه صادرات

با توجه به اظهارات سلاح ورزی ایجاد چنین مرکزی در این دوره هیات نمایندگان به ‌طور جدی پیگیری شده است. در همین راستا مذاکراتی با معاونت علمی ریاست جمهوری صورت گرفت تا در حوزه نوآوری و شتابدهی صادرات، اقدامات ویژه ای انجام شود. به این ترتیب قرار شد مرکزی با همین موضوع ایجاد شود و تا پایان سال مراکز دیگری در دیگر شهرهای کشور تاسیس شود.

وی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که امروز علاوه بر شرکت های دانش بنیان، واحدهایی که به شیوه سنتی فعالیت می کنند نیز برای تداوم صادرات نیازمند استفاده از شیوه های نوآورانه هستند. در این راستا قرار است مرکز شتابدهی صادرات ایران علاوه بر شناسایی ایده های صادراتی، خدمات مشاوره ای و آموزشی نیز ارائه و نشست های آنلاین با طرف های خارجی برگزار کند.

طبق گفته نایب رئیس اتاق ایران، مدیریت و بهره برداری این مرکز به عهده اتاق ایران بوده و معاونت علمی در حین کار، حمایت های لازم را خواهد داشت. سلاح ورزی همچنین به مجموعه رویدادهایی که مقرر شده تا پایان سال در این مرکز انجام شود، اشاره کرد و ادامه داد: قرار است در شهریورماه نشست تجاری با ۲۰ تاجر افغانستانی برگزار شود، برای مهرماه نیز نشستی با موضوع جذب ایده های نو برای توسعه صادرات محتوا خواهیم داشت. همچنین در آذرماه نشستی درباره ایده های صادراتی به کشورهای اوراسیا و در اسفند موضوع ایده های صادراتی به کشورهای آفریقایی را در برنامه داریم.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا